NÓW NA WARSAW HOME 2019

NÓW. New Craft Poland supported by PLN Design – 3-6 października, targi Warsaw Home i Poland Design Festival.

Targi Warsaw Home i Poland Design Festival odbywają się na początku października w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoisko. Na ekspozycji Nowiu zobaczycie limitowane przedmioty, pochodzące z 6 pracowni zrzeszonych w ramach stowarzyszenia. Targi trwają od godziny 10:00 do 18:00. W ramach wydarzenia w Nadarzynie odbędzie się także cykl prelekcji i paneli dyskusyjnych. Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Ceramika z Nowiu – August Design Studio i Mosko Ceramics 
Olga Milczyńska,współzałożycielka pracowni ceramicznej August Design Studio pokaże swoją autorką kolekcję Kunstakamera, natomiast Monika Skorupska z Mosko Ceramics zaprezentuje wazy dekoracyjne, inspirowane abstrakcyjnym malarstwem oraz symbolami kulturowymi stworzone w ramach serii Eklektik.

Tkaniny dekoracyjne – Tartaruga i InWeave 
Studio tkackie Tartaruga z Łodzi przygotowało dla odwiedzających kilimy w ramach kolekcji Wasteworld. To odpowiedź rzemieślniczek na ilość zanieczyszczeń i odpadów generowanych przez przemysł tekstylny. Każdy z przedmiotów jest wykonany w 90% z wełnianych przędz, które stanowią odpad z masowej produkcji dywanów. Natomiast Beata Wietrzyńska z InWeave zadebiutuje tym razem w charakterze projektantki tkanin do domu.

Drewno i stal – Maciej Gąsienica Giewont i Kuźnia Skały 
Na naszej ekspozycji znajdziecie także prace Macieja Gąsienicy Giewonta, który przygotował ręcznie toczone obiekty. Ich charakter ma eksplorować ideę naczynia jako najstarszego i najbardziej podstawowego narzędzia człowieka. Na stoisku nie zabraknie także kultowych ptaszków Marcina Skalskiego z Kuźni Skały.

Warsaw Home / Poland Design Festival
Hala C, C 2.36

3-6 października 2019 r. 
Ptak Warsaw Expo 
Aleja Katowicka 62, Nadarzyn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *