Członkowie Nowiu na Arena Design w Poznaniu

dniach 25-28 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna edycja Arena Design. To wydarzenie skierowane do projektantów i architektów wnętrz, miłośników designu oraz osób poszukujących nowych materiałów i rozwiązań technicznych. Motywem przewodnim tegorocznej odsłony spotkania jest SLOWNESS.

W Poznaniu nie zabraknie reprezentantów naszego stowarzyszenia. W strefie Formy Przyszłości – nowe przestrzeni, której celem jest zaprezentowanie szerszej publiczności najciekawszych projektów polskich twórców – zostaną pokazane prace trójki członków Nowiu. Wśród projektów, które wyróżnia niebanalna stylistyka i pomysłowość znajdzie się m.in. autorska kolekcja Olgi Milczyńskiej„Kunstkamera” oraz nowa kolekcja cylindrycznych obiektówMacieja Gąsienicy Giewonta. Ponadto część ekspozycji Pani Jurek przygotowała pracownia Square Drop, która niedawno dołączyła do naszej organizacji.

Jesteśmy także bardzo dumni z Wiktorii Podolec i Jadzi Lenart ze studia tkackiego Tartaruga, które otrzymały w tym roku tytuł Projektanta Roku Arena Design 2020. Ich prace zostaną pokazane na wystawie zaaranżowanej przez Marię Jeglińską-Adamczewską, dyrektorkę kreatywną Arena Design. Na ekspozycji znajdą się także projekty innych laureatów: Jana Kochańskiego i UA PROJECT. Nasze członkinie wezmą także udział w panelu dyskusyjnym AD Talks, który będzie miał miejsce w dniu otwarcia wydarzenia tj. we wtorek, 25 lutego o godzinie 13:00.

25 – 28.02.2020. Arena Design, Poznań

udział: Maciej Gąsienica Giewont, Olga Milczyńska, Tartaruga, Square Drop

Czytaj więcej…

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz treść Polityki prywatności.