5488

Lustro Squiggle

Lustro srebrne o kształcie ażurowego zawijasa, powstałego z twórczych esów-floresów, bazgrołów i zabawy formą.

Wymiary: 72,6 x 70,9 x 2,2 cm
Waga: 6 kg
Materiał: Roztwór srebrzący, szkło DIAMANT®, płyta MDF

4.500,00 

Unikat wykonywany na zamówienie. Czas realizacji 4-6 tygodni. Każde lustro z serii różni się nieznacznie od siebie i od lustra prezentowanego na zdjęciu. Wymiar lustra, kształt, rodzaj i kolor szkła, jak również rodzaj wykończenia i dekoru są stałe. Każdorazowo transparentne szkło jest srebrzone i dekorowane w oparciu o cechy danej serii.

Opis produktu

Lustro o nieregularnym kształcie i graficznym wykończeniu. Nowoczesna obróbka szkła i rzemieślnicza technika jego srebrzenia tworzą lustro o nieoczywistej formie. Lustro można wieszać w czterech różnych kierunkach, co daje możliwość wyboru i zmiany efektu wizualnego. Lustro wyróżnione w konkursie DOBRY DESIGN 2023 w kategorii DEKORACJE.

Forma lustra wpływa na jego silny związek z przestrzenią. Squiggle może być źródłem kreatywnego i nieoczywistego myślenia o przedmiocie jako takim.

Technika wykonania

Lustro Squiggle jest wykonane ręcznie w technice podlewu srebrnego na szkle. To starannie zaprojektowany, funkcjonalny przedmiot o seryjnym charakterze rzemieślniczej produkcji i wyjątkowym opracowaniu, każdorazowo ręcznie sygnowany. Projekt: Marta Morawska-Omalecka
portret_2
P55 Mirrors to autorska pracownia luster rzemieślniczych prowadzona przez Beatę Ludwin i Łukasza Wołka. Działają od 2020 roku w Toruniu. Pracują wspólnie już od jakiegoś czasu, studiowali na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, Beata – konserwację dzieł sztuki, Łukasz – rzeźbę. Różnorodne doświadczenia z zakresu działań wizualnych oraz projektowych dały początek ich wspólnej pracy. Łączą wspólne zainteresowania i różne wrażliwości. Obserwują, słuchają, rozmawiają. Pracują razem ścierając się twórczo. Tak powstają ich lustra – autorsko zaprojektowane i indywidualne opracowane, a przez to niepowtarzalne i unikatowe.

Powiązane produkty

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz treść Polityki prywatności.