4741

Biurko „Oddity”

Biurko/ kolumna z kolekcji „Oddity”. 

Wymiary: H: 76 cm, W: 120 cm D: 60 cm
Waga: 36 kg
Materiał: drewno jesionowe, kwarcyt

17.691,70 

limitowana edycja, na zamówienie. Szuflada prawa lub lewa.

Opis produktu

Mebel o funkcji biurka lub konsoli przyściennej. Konsola jest wzbogacona o ukrytą szufladę. Kamienna kula podstawy wykonana jest z kwarcytu z rejonu Gór Świętokrzyskich. Dostępna w wariancie szuflada prawa lub lewa. Projektanci: Kosmos Projekt

Meble z kolekcji Oddity zostały stworzone z surowców, które nabierają szlachetności z upływem lat i bez trudu mogą zostać poddane konserwacji.

Technika wykonania

Wszystkie materiały pochodzą z lokalnych źródeł, do 150 km od miejsca produkcji.
Square-Drop
Agnieszka Śniadewicz-Świca, właścicielka pracowni Square Drop, jest historykiem sztuki i konserwatorem z 20-letnim doświadczeniem (dyplom Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Sztuk Pięknych). Jej firma kontynuuje rodzinną tradycję renowacji mebli i dzieł sztuki. Wspólnie z zespołem doświadczonych rzemieślników prowadzi najbardziej wymagające projekty konserwatorskie, przywracając blask przedmiotom z historią. Realizuje także kreatywne koncepty współczesnych projektantów oraz indywidualne zamówienia klientów. Square Drop tworzy pojedyncze egzemplarze lub krótkie serie ze szlachetnych surowców, w oparciu o najlepsze techniki rzemieślnicze.

Powiązane produkty

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz treść Polityki prywatności.