4718

Etażerka „Oddity”

Etażerka z kolekcji „Oddity”

Wymiary: 74 cm wys. złożona, do 92 cm wys. rozłożona, 50,5 cm średnica dużego blatu
Waga: 11 kg
Materiał: drewno jesionowe, mosiądz lub żeliwo

8.543,62 

limitowana edycja, na zamówienie

Opis produktu

Etażerka nawiązuje do klasycznego mebla o kilku kondygnacjach i otwartych półkach, który pojawił się we Francji w 2. połowie XVIII wieku. Dzięku regulacji wykręcanego blatu, tradycyjna forma etażerki łączy formą pomocnika ze stolikiem. Dostępna w kolorze naturalnego drewna jesionowego łączonego z mosiądzem i czarna bejcowana łączona z żeliwem,

Meble z kolekcji Oddity zostały stworzone wyłącznie z surowców, które nie tylko nabierają szlachetności z upływem lat, lecz także bez trudu mogą zostać poddane konserwacji.

Technika wykonania

Wszystkie materiały pochodzą z lokalnych źródeł, do 150 km od miejsca produkcji.
Square-Drop
Agnieszka Śniadewicz-Świca, właścicielka pracowni Square Drop, jest historykiem sztuki i konserwatorem z 20-letnim doświadczeniem (dyplom Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Sztuk Pięknych). Jej firma kontynuuje rodzinną tradycję renowacji mebli i dzieł sztuki. Wspólnie z zespołem doświadczonych rzemieślników prowadzi najbardziej wymagające projekty konserwatorskie, przywracając blask przedmiotom z historią. Realizuje także kreatywne koncepty współczesnych projektantów oraz indywidualne zamówienia klientów. Square Drop tworzy pojedyncze egzemplarze lub krótkie serie ze szlachetnych surowców, w oparciu o najlepsze techniki rzemieślnicze.

Powiązane produkty

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz treść Polityki prywatności.