4713

Kabinet „Oddity”

Kabinet z kolekcji „Oddity”

Wymiary: H: 182 cm, W: 120 cm, D: 42 cm
Waga: 120 kg
Materiał: drewno jesionowe

51.459,59 

limitowana edycja, na zamówienie

Opis produktu

Kabinet jest nawiązaniem do najbardziej reprezentacyjnych i kosztownych mebli skrzyniowych, które rozpowszechniły się w Europie w XVII wieku. Mebel jest zdobiony naturalnym kamieniem, żeliwem, skrywa tajne szuflady i schowki. Będzie stanowił główny element, determinujący charakter wnętrza.

Meble z kolekcji Oddity zostały stworzone wyłącznie z surowców, które nie tylko nabierają szlachetności z upływem lat, lecz także bez trudu mogą zostać poddane konserwacji.

Technika wykonania

Wszystkie materiały pochodzą z lokalnych źródeł, do 150 km od miejsca produkcji.
Square-Drop
Agnieszka Śniadewicz-Świca, właścicielka pracowni Square Drop, jest historykiem sztuki i konserwatorem z 20-letnim doświadczeniem (dyplom Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Sztuk Pięknych). Jej firma kontynuuje rodzinną tradycję renowacji mebli i dzieł sztuki. Wspólnie z zespołem doświadczonych rzemieślników prowadzi najbardziej wymagające projekty konserwatorskie, przywracając blask przedmiotom z historią. Realizuje także kreatywne koncepty współczesnych projektantów oraz indywidualne zamówienia klientów. Square Drop tworzy pojedyncze egzemplarze lub krótkie serie ze szlachetnych surowców, w oparciu o najlepsze techniki rzemieślnicze.

Powiązane produkty

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz treść Polityki prywatności.