4729

Kolumna „Oddity”

Szafka kolumna z kolekcji „Oddity”

Wymiary: H: 113 cm, średnica: 32,5 cm, średnica podstawy: 60 cm
Waga: 23 kg
Materiał: drewno jesionowe, bejcowane na czarno

12.307,37 

limitowana edycja, na zamówienie

Opis produktu

Kolumna, szafka cylindryczna z kolekcji Oddity. Postument o klasycznej budowie i proporcjach. Mebel znany od starożytności, ponownie rozpowszechniony w czasach renesansu. Podobnie jak w niektórych meblach zabytkowych we wnętrzu kolumny z kolekcji Oddity ukryta jest szafka. Projektanci: Kosmos Projekt

Meble z kolekcji Oddity zostały stworzone wyłącznie z surowców, które nie tylko nabierają szlachetności z upływem lat, lecz także bez trudu mogą zostać poddane konserwacji.

Technika wykonania

Wszystkie materiały pochodzą z lokalnych źródeł, do 150 km od miejsca produkcji.
Square-Drop
Agnieszka Śniadewicz-Świca, właścicielka pracowni Square Drop, jest historykiem sztuki i konserwatorem z 20-letnim doświadczeniem (dyplom Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Sztuk Pięknych). Jej firma kontynuuje rodzinną tradycję renowacji mebli i dzieł sztuki. Wspólnie z zespołem doświadczonych rzemieślników prowadzi najbardziej wymagające projekty konserwatorskie, przywracając blask przedmiotom z historią. Realizuje także kreatywne koncepty współczesnych projektantów oraz indywidualne zamówienia klientów. Square Drop tworzy pojedyncze egzemplarze lub krótkie serie ze szlachetnych surowców, w oparciu o najlepsze techniki rzemieślnicze.

Powiązane produkty

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz treść Polityki prywatności.