7115

Lustro COPPERGLOBE

Wypukłe, okrągłe lustro miedziane. Zaskakująca, optyczna zabawa, wzmocniona miedzianym dekorem.

 

Wymiary: ⌀ 35,5 x 5,5 cm
Waga: 2 kg
Materiał: Miedź płatkowa, szkło Float, płyta MDF

2.300,00 

Brak w magazynie

Opis produktu

Szkło zdobione jest płatkami miedzi, które tworzą niepowtarzalny dynamiczny rysunek, nieregularną architekturę pęknięć i rys. Forma lustra nawiązuje do pierwszych, szklanych luster wytwarzanych w Starożytnym Rzymie. Odbicie jest panoramiczne, zdekonstruowane poprzez intensywny, graficzny dekor. Lustra z tej serii mogą kojarzyć się z abstrakcyjnym, dekoracyjnym tondem.

Lustra z tej serii mogą kojarzyć się z abstrakcyjnym, dekoracyjnym tondem.

Technika wykonania

Lustro COPPERGLOBE jest wykonane ręcznie w technice pozłotniczej na szkle, z wykorzystaniem płatków miedzi. To starannie zaprojektowany, funkcjonalny przedmiot wytwarzany rzemieślniczo, każdorazowo ręcznie sygnowany.

Użytkowanie

Powierzchnię lustra czyścić przy użyciu ściereczki z mikrofibry lub ręcznika papierowego stosując wodę lub delikatny preparat bez zawartości alkoholu, octu czy amoniaku. Nie stosować materiałów ściernych. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie wysokich i niskich temperatur. Unikać pomieszczeń niewentylowanych i narażania na stałą wysoką wilgotność.
portret_2
P55 Mirrors to autorska pracownia luster rzemieślniczych prowadzona przez Beatę Ludwin i Łukasza Wołka. Działają od 2020 roku w Toruniu. Pracują wspólnie już od jakiegoś czasu, studiowali na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, Beata – konserwację dzieł sztuki, Łukasz – rzeźbę. Różnorodne doświadczenia z zakresu działań wizualnych oraz projektowych dały początek ich wspólnej pracy. Łączą wspólne zainteresowania i różne wrażliwości. Obserwują, słuchają, rozmawiają. Pracują razem ścierając się twórczo. Tak powstają ich lustra – autorsko zaprojektowane i indywidualne opracowane, a przez to niepowtarzalne i unikatowe.

Powiązane produkty

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz treść Polityki prywatności.