5051

Lustro Rock I

Lustro srebrne inspirowane głazami z murów średniowiecznego zamku.

 

 

Wymiary: 76 x 54 x 2,2 cm
Waga: 13 kg
Materiał: Roztwór srebrzący, szkło DIAMANT®, płyta MDF

3.800,00 

Unikat wykonywany na zamówienie. Czas realizacji 4-6 tygodni. Każde lustro z serii różni się od siebie i od lustra prezentowanego na zdjęciu. Wymiar lustra, kształt, rodzaj i kolor szkła, jak również rodzaj wykończenia i dekoru są stałe. Każdorazowo transparentne szkło jest srebrzone i dekorowane w oparciu o cechy danej serii.

Opis produktu

Lustro o nieregularnym kształcie będące interpretacją form głazów z murów Zamku Bierzgłowskiego. Lokalny aspekt i architektura korespondują z naturą i tradycją – tworzą kontekst i inspirują. Lustro łączy w sobie tradycyjną technikę wytwarzania z graficznym, współczesnym w wyrazie opracowaniem.

Lustro wyróżnione w konkursie DOBRY DESIGN 2022 w kategorii DEKORACJE.

Technika wykonania

Lustro Rock I jest wykonane ręcznie w technice podlewu srebrnego na szkle. To starannie zaprojektowany, funkcjonalny przedmiot o seryjnym charakterze rzemieślniczej produkcji i wyjątkowym opracowaniu, każdorazowo ręcznie sygnowany.

Użytkowanie

Powierzchnię lustra czyścić przy użyciu ściereczki z mikrofibry lub ręcznika papierowego stosując wodę lub delikatny preparat bez zawartości alkoholu, octu czy amoniaku. Nie stosować materiałów ściernych. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie wysokich i niskich temperatur. Unikać pomieszczeń niewentylowanych i narażania na stałą wysoką wilgotność.
portret_2
P55 Mirrors to autorska pracownia luster rzemieślniczych prowadzona przez Beatę Ludwin i Łukasza Wołka. Działają od 2020 roku w Toruniu. Pracują wspólnie już od jakiegoś czasu, studiowali na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, Beata – konserwację dzieł sztuki, Łukasz – rzeźbę. Różnorodne doświadczenia z zakresu działań wizualnych oraz projektowych dały początek ich wspólnej pracy. Łączą wspólne zainteresowania i różne wrażliwości. Obserwują, słuchają, rozmawiają. Pracują razem ścierając się twórczo. Tak powstają ich lustra – autorsko zaprojektowane i indywidualne opracowane, a przez to niepowtarzalne i unikatowe.

Powiązane produkty

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz treść Polityki prywatności.