3655

Miska

Czasami potrzeba prostego, praktycznego naczynia jest najważniejsza.

Wymiary: Ok 20 cm średnicy, 8,5 cm wysokości
Waga: 4 kg
Materiał: Kamionka

450,00 

Opis produktu

Prosta miska na posiłek dla dwóch osób. Idealnie nadaje się do przygotowywania jednodaniowych dań. Można w niej także serwować chrupiące przysmaki lub mniejsze owoce.

Dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: matowa biel i brąz kamionki. Miski można wkładać do piekarnika, zmywarki i mikrofalówki. 

Technika wykonania

Miska wykonana ręcznie z pasków kamionkowej gliny. Nierówności śladów palców widać także po wypaleniu. Całość szkliwiona półmatowym białym szkliwem. Dostępne także w wersji z ciemnej kamionki, których wnętrze pokrywa białe szkliwo.

Użytkowanie

Można wkładać do zmywarki, piekarnika i mikrofalówki
olga
Absolwentka między innymi wydziału ceramiki Royal Danish Academy of Fine Arts, Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Wiedzę praktyczną zdobywała w pracowniach ceramicznych w Wielkiej Brytanii, Francji, Danii i Korei Południowej. Wykładowczyni School of Form. Współzałożycielka pracowni August Design Studio. W swoich autorskich pracach podejmuje tematy czasu i tradycji. Interesują ją tradycyjne techniki pracy i ich wpływ na współczesne otoczenie człowieka. Uczestniczka wielu wystaw krajowych i zagranicznych.

Powiązane produkty

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz treść Polityki prywatności.