3527

Ptak – figurka z opalanego jesionu

Ptak wykonany z opalanego litego jesionu z kutym mosiężnym dziobem i stalowymi nóżkami.
Figurkę można zamówić ze stalowym („czarnym”) dziobem.

Wymiary: ok. 14cm
Waga: 0,25kg
Materiał: opalony lity jesion, stal, mosiądz

160,00 

na zamówinie – czas realizacji do 3 tygodni

Opis produktu

Ptaki mają bardzo prostą, syntetyczną formę, a dzięki opalaniu figurki zyskują głęboki czarny kolor i podkreśloną fakturę drewna.

Każda figurka jest unikalna – w całości wykonana ręcznie.
Figurka pakowana w kartonowe pudełko z logo.

Technika wykonania

Wszystkie figurki wykonywane są ręcznie z drewna, które jest swobodnie rzeźbione (nie jest toczone). Dlatego każdy egzemplarz jest unikatowy i może odrobinę różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Różnice wynikają również z naturalnego usłojenia i kolorystyki drewna. Olejowany olejem lnianym.

Użytkowanie

Odkurzać suchą miękką szmatką. Opalane drewno jest odporne na wodę, jednak ze względu na elementy metalowe, nie należy figurki narażać na działanie wilgoci.
kuznia_skaly
Kuźnia Skały to efekt wieloletniej pasji Marcina Skalskiego do kowalstwa. Obecnie działa na pograniczu kowalstwa i pracy w drewnie. Inspiruje go sztuka użytkowa małopolskiej wsi – zazwyczaj obiekty codziennego użytku. Do produkcji wykorzystuje materiały z odzysku i ciekawe odpady znalezione w tartaku, które wyróżnia ciekawa faktura oraz unikatowa wartość estetyczna. W swoich projektach łączy surowy i niedoskonały charakter materiałów oraz minimalizm.

Powiązane produkty

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz treść Polityki prywatności.