P55 Mirrors

P55 Mirrors to autorska pracownia luster rzemieślniczych prowadzona przez Beatę Ludwin i Łukasza Wołka. Działają od 2020 roku w Toruniu. Pracują wspólnie już od jakiegoś czasu, studiowali na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, Beata – konserwację dzieł sztuki, Łukasz – rzeźbę. Różnorodne doświadczenia z zakresu działań wizualnych oraz projektowych dały początek ich wspólnej pracy. Łączą wspólne zainteresowania i różne wrażliwości. Obserwują, słuchają, rozmawiają. Pracują razem ścierając się twórczo. Tak powstają ich lustra – autorsko zaprojektowane i indywidualne opracowane, a przez to niepowtarzalne i unikatowe.

Refleksy/jnie od początku do końca. Przychodzimy do siebie z zewnątrz ostrożnie spoglądając w lustro zatrzymując ten pierwszy odbity obraz.
Lustra wytwarzamy ręcznie w tradycyjnych technikach szklarskich i pozłotniczych, będących zarówno bazą jak również obszarem nowych interpretacji oraz poszukiwań. Wykonanie podlewu srebrnego czy też pozłocenie szkła płatkami złota wymaga precyzji i skupienia. To, co stanowi równie ważny element tej pracy to swoboda kreacji - proces twórczy decydujący o indywidualnym charakterze każdego z luster.

ul. Krasińskiego 21-23/53
87-100 Toruń

P55 Mirrors - prace do kupienia

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz treść Polityki prywatności.