Square Drop

Agnieszka Śniadewicz-Świca, właścicielka pracowni Square Drop, jest historykiem sztuki i konserwatorem z 20-letnim doświadczeniem (dyplom Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Sztuk Pięknych). Jej firma kontynuuje rodzinną tradycję renowacji mebli i dzieł sztuki. Wspólnie z zespołem doświadczonych rzemieślników prowadzi najbardziej wymagające projekty konserwatorskie, przywracając blask przedmiotom z historią. Realizuje także kreatywne koncepty współczesnych projektantów oraz indywidualne zamówienia klientów. Square Drop tworzy pojedyncze egzemplarze lub krótkie serie ze szlachetnych surowców, w oparciu o najlepsze techniki rzemieślnicze.

Jako konserwator dzieł sztuki analizuję meble z różnych epok, z różnych zakątków świata. To, co mnie w nich inspiruje, to ich rdzeń – coś, co sprawiło, że przetrwały setki lat. Elementy dekoracyjne przemijają. To, co stanowi o długowieczności mebla, to jakość jego wykonania, wysokiej klasy rzemiosło i szlachetność użytych materiałów. Agnieszka Śniadewicz-Świca
Nasze projekty łączą minimalistyczną formę z surowością drewna, uwypuklając relację użytych materiałów w stosunku do siebie. Masywne elementy litego drewna pozwalają poczuć zmysłami jego naturę – zapach, wyrazistość struktury, ciężar i mięsistość, a elementy dekoracyjne służą zaprezentowaniu niezwykłej różnorodności i elegancji tego wyjątkowego surowca.

Square Drop
ul. Kościelna 5a
05-822 Milanówek k. Warszawy

Square Drop - prace do kupienia

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz treść Polityki prywatności.